, , ,

Bryce Canyon Beauty - příroda, copánek a vířivka

28.9.14Canyon není jen jeden. Je jich tu mnoho. Samozřejmě - Grand Canyon je Grand Canyon, ale na Bryce Canyon se nesmí zapomínat, protože při jeho návštěvě pocítíte atmosféru Utahu. Oproti Grand Canyonu je tento sice méně rozlehlý, ale za to je různorodější a na většině vyhlídek můžete vidět i více zeleně a na zbytku jsou to jiné skalnaté útvary. 
Ráno jsme však nejdříve zašli na pořádnou snídani, kde byla ta nejmilejší obsluha, kterou jsem kdy zažila. Říkala jsem si, že tolikrát mě po ránu nikdo neobjal a nepoplácal po zádech a už dlouho mi nikdo neřekl po tom, co jsem snědla jídlo "good job". Ten pár, který to vlastní by měl mít restauraci v Praze, já bych tam byla pořád! 
V parku opět tu jezdí shuttle a my jsme projeli většinu vyhlídek, které jsme vám zdokumentovali. Samozřejmě jsem opět šla na pár míst, kam bych neměla, ale o tom pšt. Zároveň jsme se šli projít až dolů do údolí známými zatočenými cestičkami, kterými se pro naše překvapení stejně musíte vrátit zpět nahoru. Všechny tyto túry stojí za to podstoupit, protože ta příroda, která se před vámi vyobrazí je jedinečná a litovat rozhodně nebudete. Nás vždycky při této příjemné únavě přepadne taková bláznivá nálada, proto někdy ve videu více mluvíme, tak trochu mimo téma, protože jsme už uchozené. Ale mě třeba příroda a samozřejmě sluníčko spolu s možností se tam tak různě, řekněme, potulovat nabíjí. Doma do lesů a do hor chodím poměrně často. Třeba si jen vyčistit hlavu nebo se nadýchat čerstvého vzduchu. V Americe to je ještě s více bonusy samozřejmě. Když nás shuttle odvezl k parkovišti, tak jsme opět jeli několik hodin do motelu blíže k místu, které navštívíme další den. Tentokrát byl menší problém s pokoji, že ten můj byl zarezervovaný správně, ale ten druhý na špatný den. Vše ale dobře dopadlo a i rodinka měla kde spát. Já jsem tedy měla svůj pokoj a nedokážu uvěřit, že byl tak krásný. Na motel nádhera. Nevíme, jak se to povedlo, ale měla jsem Jacuzzi suit. Takže jsem měla v pokoji u televize vířivku. Po večeři jsem si pustila televizi (dávali Ďábel nosí Pradu) a dala si odpočinek v bublinkách. K večeři jsme měli pizzu, která je v městečku vyhlášená, tedy podle Yelpu. Nám chutnala moc, protože příchutě byly speciální a ono je to znát, když se restaurace specializuje na určitý druh jídla. Konečně jsem také měla přístup k WIFI, tak jsem do rána připravovala články a nahrávala videa a poté skočila do své velké pohodlné postele načerpat síly na Zion National Park. 

Co se vám líbí více? Grand Canyon nebo Bryce Canyon? 

There isn't only one canyon in the world so that's why we decided to visit the Bryce Canyon National Park and it was as spectacular as the well known Grand Canyon so it was such a good decision! Which one do you like more? Grand Canyon or Bryce Canyon?


Facebook ~ Instagram ~ Youtube ~ Bloglovin Pinterest ~ WeHeartIt ~ Ask.fm You Might Also Like

7 comments

 1. Jeeeee, to je suprové! :))
  hezký den přeji.

  OdpovědětVymazat
 2. všetky tie canyony sú tak nádherné! aj celkovo tá príroda tam, kde ste boli :)
  video aj fotky sú super ako vždy, ale tá jacuzzi, to bol teda luxus :D

  OdpovědětVymazat
 3. ach, to muselo byť skvelé! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasné fotky i video! :) taky bych se chtěla jednou jet podívat do Ameriky! Hned si to píšu na svůj seznam věcí, které v životě chci udělat! :D

  OdpovědětVymazat
 5. Nedokážu se rozhodnout, který Canyon bych si vybrala pro návštěvu - nejradši asi všechny!:D
  A na tvoje videa se taky krásně kouká, a moc se mi líbí i výběr hudby a jak je to hezky sestříhaný :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :