, , , ,

Vans US Open Week

8.8.14


Vans US Open Of Surfing je jedna z největších událostí pro všechny, kteří sledují surfování, skate nebo BMX! Nejlepší na tom je, že se shodou okolností koná u nás v Huntington Beach! My byly u toho tak často, jak to jen šlo! Přece jen bydlíme pět minut od té pláže! Průběžně jsem naše zážitky natáčela a teď tu mám pro vás sestřih z celého US Open a doprovodných akcí a většiny aktivit, co jsme prožívaly! Začíná to prvními dny, kdy jsme se s novou podobou hlavní pláže seznamovaly a probíhaly tam různé kvalifikace do dalších kol. Video pokračuje úterním Surf City Night a návštěvou Volcom Party další den. Nejdelší část je z pátku, kdy je to na akci nejrušnější a my si udělaly typický US Open den i se snídaní a různými soutěžemi o ceny. Závěr je sobotní překvapivě nezapomenutelný koncert, kdy jsem si zatančila i se saxofonistou! Doufám, že se vám video bude líbit! Sledovali jste US Open v televizi? 

 Do you want to know how we enjoyed the Vans US Open Of Surfing? This well known and also important event for all surfing-loving people was held in Huntington Beach so it was five minutes from our home – that is why we could take a part in Surf City Night, Volcom Party, Competitions and Concert! Watch my Vans US Open week video! Hope you will like it!
You Might Also Like

4 comments

 1. Aa uplně mi ta Cali chybí :). Byla jsem pred dvema lety na US open, jeste mam myslim tricko, ktere jsem tam dostala. Je to uplne super a video je skvělé. A k tomu ta písnička <3! Nejlepší :).

  OdpovědětVymazat
 2. To verim! Kdo to tu pozna nechce domu! :D

  OdpovědětVymazat
 3. úžasné video :))
  OMG já chci taky tu podepsanou kšiltovku :D :D

  užívejte a prosím stále přispívejte :)

  Angelika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příští rok příjeť!:D přispíváme, co to jde pro vás !:))

   Vymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :