, , ,

San Diego Day no. 2 - Campus SDSU, Little Italy, Balboa Park, Downtown, Seaport Village

31.8.14


V San Diegu jsme díky Eviččce, u které jsme přespaly, mohly strávit dva dny! O tom prvním jsem vám už psala zde, tak je na řadě ten další, kdy nás právě Evička vzala na vynikající snídani a na campus San Diego State University, kde studuje. Od té doby nepřetržitě přemýšlím, jak získat peníze, stipendium - cokoliv - abych tam také mohla studovat, alespoň na chvíli. Ta atmosféra je prostě úplně odlišná a nedá se ani minimálně srovnávat s našimi školami, ale to už všichni víte, jen to opakuji, protože mě to prostě mrzí, že takový systém není u nás. Jsme hrozně moc vděčná, že nám to tam všechno Evi ukázala a když si vzpomenu ještě na UCLA tak jsem naprosto z těchto univerzit nadšená. Po prohlídce jsme si samozřejmě dali typický Starbucks, málem jsem omdlela ve školním knihkupectví lomeno papírnictví. Nebýt taková fronta, byl totiž první den školy, tak bych to tam snad vykoupila! 
Poté už měla Evi celý den školu, tak jsme od campusu odjely metrem do malebné Little Italy. Odtamtud jsme si udělaly takovou delší procházku do kopců a to přes Balboa Park, Downtown až do Seaport Village. Myslím, že není třeba popisovat, jak to všude bylo nádherné. Balboa Park krásně upravený, Downtown jako z typického US filmu a Seaport Village nám připomínalo zase malou vesničku ze Severního pólu, dokonce jsme si zpívaly i koledy. Cestou jsme si také daly vyhlášenou čokoládovou zmrzlinu, já samozřejmě ještě s kopečkem navíc. Díky té nás přepadla hyperaktivní nálada a bláznit či vtipkovat jsme přestaly až se západem Slunce, který nás obměkčil a uklidnil. V přístavu jsme už jen čekaly na Anniku a spolubydlící, se kterými jsme na závěr dne skočily ještě do Hodas na burgery. Víte, co znamená „hodas“? Na San Diego nikdy nezapomenu. Zapůsobilo na mě totiž skoro nejvíce ze všech míst, kde jsme byly a už se tam chci podívat znovu, překvapivě! 

Second day in San Diego is unreal! We had amazing breakfast, tried what does it takes to be a student of San Diego State University and saw the main sight in this city. Please I really want to study there! We're walking all day of course. We went from Little Italy to 5 th St, Balboa Park, Downtown to Seaport village! Well we couldn't see evenmore in my point of view! I just want to come back as soon as possible!

  
  
You Might Also Like

3 comments

 1. Natálko, kdybych byla na tvém místě, byla unešená stějně jako ty:)!
  Nádherný fotky i videa:)!

  OdpovědětVymazat
 2. Parádní, úžasný fotky, jste takový krásky, že to není možný :D
  Arizonu bych chtěla ochutnat :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Uzasne fotky! :-) Natalko odkud mas ten batoh? Da se sehnat i v CR?

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :