, , ,

San Diego day no. 1 - Koalafornie

29.8.14


Počet odškrtnutých položek na mém „ USA to do“ listu už se zvyšuje! Tentokrát jsem si splnila sen a jela do San Diega a konkrétně do vyhlášené zoo! Je to necelé dvě hodiny cesty autem z Huntington Beach, tak jsme vstaly brzy, nakoupily si plno věcí na svačinu (všechno chocolate covered!) a jely jsme! Zoo byla nádherná, upravená a trochu i takovou botanickou zahradou! Moc se mi líbila hlavně kampaň zahrady. Komu by se nezalíbila a nechtěl si zajít do Koalafornie! Hlavně nafocená koala ve slunečních brýlích je neskutečně vtipná! Takže nejvíce jsem se těšila samozřejmě na koaly a také pandy, protože ty u nás nemáme. Většina z nich spala a jen tak objímala stromy. Pandy se alespoň trochu hýbaly. To je vždy riziko návštěvy zoo – zvířata buď spí nebo zrovna probíhá úklid výběhu. Takže pár zvířat jsme si prostě jen představily dle obrázků. Jinak jsme si pořádně užily – udělaly jsme takový strategický okruh po zoo a také se nafotily ve fotokabince.  Jely jsme na lanovce, ze které byl nádherný výhled na celou zoo, Balboa park a Downtown! Prostě nádhera! Po zoo nám Annika ukázala architektonicky dokonalý temple a poté blízké obchodní centrum. Tam jsme si nakonec koupily věci v A&F – konečně jeany! A hoodie! Jo a v Aldu ještě sluneční brýle, ale musím se tam vrátit po výplatě opět! Na závěr dne jsme se jely podívat na západ Slunce, kde jsme se setkaly s Evičkou. Ta nás vzala na cookies se zmrzlinou, seznámila nás se svými kamarády a dlouho jsme si povídaly a celkově se o nás nádherně postarala! Do té doby jsem jí ještě neznala, ale teď můžu říct, že jsem nesmírně šťastná, že jsem se takhle potkaly, protože takhle rychle jsem si snad s nikým ještě nesedla! A co jsme zažily další den? Video i článek se chystá… Kdo sleduje má social media, tak už ví, co se dělo!  

To visit San Diego was my dream and one of all my item on my to-do list! Welldreams really come true and I had  such amazing two days in this wonderful city! The first day we're  in Zoo, saw temple, did a little bit of shopping and watched sunset where we met our friend Eva who took care of us during our second day and we really appreciate that! 
A outfit na tento den? / And what I wore this day?
Hlavní podmínka outfitu na celodenní chození - pohodlnost! Nemůžu si vynachválit triko z Irene's story - ty jejich materiály! Batůžek ze stejného obchodu má stejný odstín jako mé nové dřevěné brýle z Woodies. Kraťásky jsou z Brandy Melville a boty Vans. Samozřejmě nesmíme zapomenout na mou milovanou kamarádku ortézu, která mi zpříjemňuje mé cestování - idální na cesty, ortéza. Proto nosím většinou černé topy!

Kdy jste naposledy byli v zoo?

You Might Also Like

7 comments

 1. úžasný výlet. krásné fotky a San Diego temple vypadá úžasně, pokud si budete dělat výlety i mimo Californii, třeba známý Zion National Park, pak asi 40 min od něj je úžasný St.George temple ! Řekla bych závidím vám to..ale to nezní hezky. Holky, přeju Vám to jak se máte báječně! Užívejte zbytek léta :))

  OdpovědětVymazat
 2. Naty, nádherné fotky i video, ta panda je skvělá, na zoo se mi moc líbí, že má tolik i těch soch zvířat :)
  Já jsem byla naposledy v pražské zoo teď o prázdninách :) Zoo mám moc ráda
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné! Strašně super ta fotka, jak držíš ty očka divé zvěře před obličejem! :) ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 4. Krasny fotky, a odskrtavani z "to do listu" poradne zavidim!:))

  OdpovědětVymazat
 5. bezva fotky! a moc se mi líbí ty kraťásky :))

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :