, , ,

Happy Hippie Look

31.8.14


Už jsme tu třetí měsíc a Huntington  Beach má na mě čím dál větší vliv. Tentokrát jsem se inspirovala hippies stylem a nafotila jsem pro vás fotky u Minivanu, který mě lákal celou dobu. Tento outfit jsem si vzala i na koncert The Naked And Famous. Postupně mi dochází, že toto jsou poslední posty z Huntington beach, protože za pár dnů letíme do New Yorku, tak teď do té doby bude příspěvků více najednou jakožto velkou vlnu Surf City pohody před návštěvou velkoměsta. Tentokrát také menší video cestou na naše menší focení a výběr lokality!
Už od začátku léta jsem se snažila najít podobné  kraťasy. Žádné mi neseděly, velikost S mi připomínala spíš L, ale nakonec mě zachránilo Forever 21, opět! (Snad je to novým střihem kolekce a ne všemi těmi místními delikatesami.) Tílko mám z Urban Outfitters. Na vyřízlá záda moc nejsem, ale toto je výjimka, protože má měkký materiál, který nevypadá, jako by tílko takto ustřižené omylem a obzvláště na koncertě uvnitř haly jsem ho ocenila! Čelenku z kytiček jsem si pořídila na úterní Surf City Night v jednom stánku, ale prodávají to tu ve většině obchodech. Nemohu si to vynachválit, protože v místním větru jsou moje vlasy opravdu všude, tak je takto alespoň trochu uklidním. Jinak brýle Woodies teď nosím pořád! Tento den jsem vám nafotila ještě jeden outfit s mikinou z Pink, tak brzy očekávejte další outfit post!

A nezapomeňte - prázdniny začátkem školy nekončí, vy co už do ní jdete!


You Might Also Like

6 comments

 1. Natálko, tento styl Ti moc sluší, jsi úplně kočka! A ty dřevěné brýle z woodies Ti seknou :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Teda, to uteklo. Už tři měsíce :) Ještě si pamatuju, jak jsem u Lucky na asku četla o různém vyřizování atd. :) A outfit je super, takový typický Cali :) Uplně se to k tomu prostředí hodí, jen taky bych v tom asi úplně nešla :D A ty boty jsou tak hrozně super, asi je fakt musím mít!

  OdpovědětVymazat
 3. Ta kabelka mi k tomu otufitu moc nesedí, je taková "slušná". :) Ale jinak super - hlavně fotky s tim minivanem! :) A já krom toho ještě oceňuji toho bílého Mustanga v pozadí!! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Můžu se zeptat co máš na sobě za podprsenku? Už jsem si jí všimla v jiném článku a pod tyhle topy mi příjde ideální :)

  OdpovědětVymazat
 5. Z týchto fotiek ide tak pozitívna energia. Si krásna a tá čelenka ti pristane :)

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :