, ,

Baseball

6.8.14


Co se vám vybaví, když se řekne „Amerika“? Určitě mnoho věcí, ale když to zúžíme na sport, tak baseball jde právě s Amerikou ruku v ruce. Na jednom jsem s našimi spolubydlícími, stálými i přechodnými, byla a mám pro vás video, fotky a článek o tom, jak jsme si to užili!

What's typical for America? Baseball of course! Watch the video, check the pictures and just see how we enjoyed it! Food, friends and fun – that’s baseball game!


Mám ty nejlepší spolubydlící! Nebýt jich, tak podnikáme možná polovinu věcí, ani ne. Tentokrát to byl výhodný lístek na baseball! Juchů, konečně jsem se podívala na pravý baseball! Už u vchodu na vás čeká první ohromující vlna a ještě vám dají zadarmo „fandící“ trika. Další "wow" vlna je v podobě nespočtu restaurací s klasickým rychlým občerstvením. Na baseball se prý chodí spíš kvůli jídlu než samotné hře, což je asi pravda. Lidi tu sedí na svých místech, povídají si se svými kamarády, u toho jí a tak místy kouknou očkem na hru. Já jsem se během večera například naučila správně jíst slunečnicová semínka a zkusila si zazpívat baseball hymnu. Sem tam přišla mexická vlna nebo záběry na kameru. Při těch jsou vždy všichni natěšení, že se tam objeví a i když ne, tak všichni jásají jak jen mohou.
Atmosféra je tu nepřekonatelně úžasná, samotný stadion nemá chybu. Vše je tu prostě ohromné, tolik lidí pohromadě jsem dlouho neviděla! Během hry nepozorujete jen ji, ale i všechny lidi kolem sebe, jak si to užívají, alespoň tak, jako my! Mám další odškrtnutou věc na „to-do“ listu a jde se na další! Co vy, máte rádi baseball?
You Might Also Like

6 comments

 1. To muselo být skvělé, taky bych hrozně ráda šla na baseball nebo třeba basketball :). Snad jednou!

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné fotky, to musel být super zážitek.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé fotky :) z toho fandícího trika bych byla nadšená :D

  OdpovědětVymazat
 4. To musel byť úžasný zážitok, raz by som to chcela zažiť :) Užívajte si aj naďalej :)

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadáš strašně spokojeně Natálko :) Užívej :))

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuju za komentáře! Konečně se dostávám k odpovídání :D

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :