, ,

Welcome in Fashion TV

9.7.14


O Face of Fashion TV jsem vám psala články z každého natáčení a poté, co jsem byla už ve finálové trojce, jsem vám tak trochu „bombardovala“ a ze všech stran žádala o hlasy a před vyhlášením udělala i takový vzpomínkový foto-diary-post! No, jak to dopadlo už asi víte, a i když nevíte,  tak od toho je tu článek, protože vám ho moc, moc, moc dlužím!

Jste totiž tak úžasní! Vašich hlasů, které jste mi posílali, bylo TOLIK, že jsem se díky nim – tedy VÁM – stala novou tváří a součástí týmu Fashion TV Czech&Slovak! Wow! Tento článek nepíšu kvůli tomu, abych na to nějakým způsobem upozornila, ale spíš kvůli tomu, že vám chci skutečně poděkovat! Takovou podporu jsem vůbec nečekala a jsem moc šťastná, že jsem se vám líbila! Všechny ty zprávy od vás, komentáře a prostě všechny reakce byly a jsou zatím kladné,  až mě to skoro dojímá! Teď už jsem jen napjatá, co se bude dít dále. Všechno to přijde až s mým příletem zpátky do Čech, tak jsem na to moc zvědavá! Vy, co jste četli ty články jistě víte, jak jsem ze začátku soutěži byla skeptická a vůbec jsem ani nešla málem na první casting. Cesty osudu jsou ale nevyzpytatelné a hurá, sny se plní – jen člověk musí udělat ten první krok. Ještě jednou moc děkuji a budu dělat vše pro to, abych vás nezklamala!

Jo a víte, jak probíhalo vyhlašování? Konala se kvůli tomu Fashion TV Party ve Fashion Clubu v Praze. Pro mě bylo jaksi nemožné doletět, tak jsem si tu parádu musela nechat ujít a netrpělivě čekat, jak to dopadne trochu na jiném kontinentě. V době, kdy se vyhlašovalo jsem měla tady v Californii 13 hodin a zrovna jsem byla na nákupu potravin, protože jsem měla day off z práce – trochu jiný program než luxusní fashion party :)). Byla jsem skutečně napjatá, protože výsledky byly utajené a nevěděla jsem, jak si vedu. Nakonec jsem se to dozvěděla tak, že mi kamarádka napsala zprávu na facebooku, že gratuluje. Myslela jsem si, že si dělá srandu, ale přesvědčila mě tím, že mi popsala, jak to probíhalo. Kvůli tomu, že jsem tam nemohla být, mě nahradilo mě papírové já, což vypadalo vtipně, ale alespoň jsem tam byla takhle! Ta kamarádka mi řekla, že se mi snažili dovolat, ale nešlo to. Je to tím, že mám tady v USA jiné telefonní číslo a to z ČR vůbec nepoužívám. Nakonec mi ale Gabika Drobová ještě zavolala a gratulovala, že budeme v kontaktu a až se vrátím „vše vypukne“. V tu chvíli jsem jela na kole a nesla jsem papírovou nákupní tašku, takže jsem měla co dělat abych radostí celá roztržitá někam nenarazila. Každopádně ve videu níže se můžete kouknout, co jsme tady u nás ten den zrovna dělali před i po vyhlášení! Často jste se mě i ptali, co jsem tedy vyhrála za ceny. Já nad tím ani nepřemýšlela, šlo přeci o to, stát se součástí týmu módní televize! Nicméně mě ale potěšilo, že bych měla jet na týden na Maltu na jazykový kurz angličtiny! Moderátorky Fashion TV hodně cestují, tak by měly být v angličtině znalé, takže se moc těším – pro mě ideální! Hlavně během soutěže jsme dostávaly různě benefity v podobě dárků od Lancöme, Toni&Guy, slev, ale HLAVNĚ nezapomenutelných zážitků! Teď jsem koukala na stránky Fashion TV a je krásný to tam v banneru vidět a nemůžu se dočkat, co mě v rámci této spolupráce čeká a nemine – vše vám samozřejmě budu dávat vědět! Uvidíme, jak to vše bude! Mediálně známými novými tvářemi Fashion TV se stala Jitka Válková a Lenka Vacvalová, takže se mám od koho učit!

A kdo by si chtěl celou soutěž připomenout, tak si může přečíst některý z těchto článků!
Casting
1. epizoda - High Heels Run, Fashion Club
2. epizoda - Styling
Finální epizoda
Vzpomínkový článek

A ještě jednou děkují!

You Might Also Like

5 comments

  1. Natálko, osvěžit si angličtinu na Maltě, bude po Tvém návratu z USA nutné, viď. To mě pobavilo. :))) A moc gratuluji, je krásný, jak jsi nadšená. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc moc gratuluju! Věděla jsem, že to vyhraješ ty už od začátku:). Můžu se zeptat odkud máš ten báječnej batoh?:)

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :