, ,

Vans US Open Week Outfit

30.7.14


Když ono je tu tak nádherně, že jsem si nemohla pomoci a nafotila vám další outfit! Tady totiž nouze o lokace na focení skutečně není a tahle místa už jsem měla nějakou dobu vybraná...

The area is beautiful that much I had to prepare outfit post for you photographed in here! It was on my way to Vans US Open held every year in Huntington Beach! It is so big event! Everybody here in the city just breathe for surfing, skateboarding and BMX now! So even we do! So there is my outfit! Roxy cropped tankini top and Forever 21 the most comfortable short! Do you like it?

 Jak teď bydlíme v surfařské čtvrti, asi dvě minutky na kole od Main Street, tak si to tu vždy projíždím okolí a kochám se jím. První místo na fotkách je hned u našeho domu a druhé cestou právě na Main Street. Jezdím tu každý den, tak si umíte představit, že se mi doma moc dlouho nepobývám. Minule jsem vám psala, jak jsem nadšená z plavek od Roxy a že je nosím i mimo pláž. Místo pouhých slov je tu outfit post, jako důkaz. Ve zmiňovaném vršku od plavek a kraťáskách z Forever 21, které jsou z nejpříjemnějšího a vzdušného materiálu a já je teď budu nosit snad ke všemu, jsem vyrazila na Vans US Open, který se tu v Huntington Beach koná každoročně. Ten, kdo sleduje můj Instragram, už si toho určitě všimnul! Je to velká událost, na kterou se sjedou všichni nadšenci do surfování, skatování a BMX z celé USA. Počet lidí tu běžně vzroste na 200 tisíc, většina místních prý odjíždí pryč! Začalo to v sobotu 27.července a končí 3.srpna, kdy se utkají skutečně nejlepší z nejlepších! Každopádně už teď je tu v městě ohromná atmosféra a všichni tu celým Vans US open žijí!

Co říkáte na outfit? Máte také slabost pro podobné kraťásky?
You Might Also Like

8 comments

 1. dokonalý outfit pro tvoji postavu :).. krása ;)

  OdpovědětVymazat
 2. To auto jak se k tobě blíží :-D

  OdpovědětVymazat
 3. ahoj, chtěla jsem se jenom zeptat jestli nějak cvičíš, nebo si vždycky byla takový hubeňour ? :-) máš krásnou postavu ! nevím jestli na to třeba už článek není, ale co třeba nějaký napsat o tom jak se stravuješ nebo podobně? díky za odpověď :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkují! Ještě jsem o tom nic nepsala a jestli chceš, tak bych mohla, ale asi až v ČR :) zkus se každé ráno pár minut protáhnout a nejíst hodně večer, to jsou takové dva hlavní body :)

   Vymazat
 4. Ty kratásky jsou super, tady bych brala podobné! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný fotky Naty, ty šortky i top se mi líbí moc! :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. To prostredie okolo teba je nádherné :) A samozrejme aj tebe to veľmi pristane. Máš krásnu postavu! Ako si ju udržiavaš?

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :