, ,

Los Angeles - UCLA, Beverly Hills, Hollywood

22.7.14


Druhý den v Los Angeles byl jako z filmu! Přímo Hollywodu! Ráno jsme totiž zašly na UCLA University of California, Los Angeles. Z campusu jsme stavily v Beverly Hills na Rodeo Drive. Poté jsme se prošly po chodníku slávy v Hollywoodu a den zakončily opět ve Westwoodu na UCLA!

Our second day in Los Angeles was like a Hollywood movie! We started at UCLA. From campus we went to Beverly Hills and continued to Hollywood Walk of Fame! Finally we ended our day in Westwood at UCLA!

Ráno jsme se po snídani s naším milým hostelem rozloučily. S Luci jsme vydatnou snídani ocenily, protože to je u nás tradice, jednoduše snídaně milujeme! Hlavně mi to připomínalo taková ta táborová léta – společný pokoj, určený čas na snídani, pro pití si dojdete k okénku a jste v jedné jídelně s mladými lidmi – prostě se mi to líbilo, protože to bylo ve stylu Ameriky. Poté jsme měly sraz s Terkou a autobusem jely do Westwoodu na UCLA, kde bydlela Péťa, protože tam teď na měsíc studovala. Nechaly jsme si u ní věci a těšily se na prohlídku campusu. Určitě se koukněte na webové stránky univerzity, protože to stojí za to. Stejně jako jsem byla unešená z toho celého aréalu, tak mi stejně padla čelist nad cenou, kolik by mě stál rok studia. Asi si o tom nechám jen zdát a jsem moc šťastná, že jsem tam alespoň takhle na chvíli mohla být! Westwood je město studentů a UCLA má dokonce svou kolekci s Adidasem a všichni tím, že tam studují žijí a to hned člověk vycítí, když tam přijde! S ranní kávou ze studentské kavárny jsem se cítila jako čestná studentka UCLA! Poté jsme šly kolem nemocnice, která je spojena se smrtí Michaela Jacksona. My ale pokračovaly na autobus na Rodeo Drive do Beverly Hills! Jenom ta cesta autobusem a výhled z okýnka už stačí na poznávání okolí, natož když potom vystoupíte v Beverly Hills, vidíte balkon z filmu Pretty Woman a sluníčko svítí skrz palmy. Nejde si stěžovat! O výlohách všech těch obchodů nemluvím radši, i když Péťa s Terkou si udělaly takovou menší radost u Tiffanyho!
To jsme ještě řekněme oslavily v Cheesecake Factory! Koukám na Big Bang Theory a tam Penny v jedné z nich pracuje a jelikož naprosto zbožňuju cheesecake (hlavně ten zdravý od mé mamči), tak jsme tam musely zajít! Začly jsme klasickým jídlem a zakončily to právě cheesecakem! Obě porce by u nás stačily pro celou rodinu a výběr dortu bylo nekonečný! Nakonec jsme si daly dva – red velvet a raspberry chocolate – prostě lahoda! Šťastně najezené nás čekala jízda autobusem kam jinam než do Hollywoodu! Je to v podstatě ulice plná spousty lidí, kteří o sebe zakopávají, protože všichni koukají na zem na „hvězdy“. Určitě to ale stojí za to. Walk of fame si nemůže nikdo nechat ujít. S hvězdou určitého slavného člověka jsem se nevyfotila, ale zastavil mě „Spiderman“, že jsem mu moc sympatická a můžu se s ním zadarmo díky tomu vyfotit. Byl moc vtipný a fotku nám udělal kocour Sylvester. Prý to stojí pět dolarů, tak jsem ušetřila v podstatě! Poté už jsme se z dálky koukly na nápis Hollywood (kam ještě plánujeme stoprocentně výlet), nakoupily nějaký ten suvenýr a jely zpátky do Westwoodu na sushi. S Péťou jsme ještě ale zašly na vyhlášené donuty – čokoládové s arašídovým máslem. Přijeli pro nás autem spolubydlící a cestou zpátky jsme ještě zajeli na vyhlídku na Los Angeles. Ten pohled nikdy nezapomenu stejně jako oba dva dny. Už se tam těším znovu! You Might Also Like

1 comments

  1. Aww vy si teda užíváte :))
    mimochodem ta fotka hollywood princess vážně nemám chybu :D :)

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :