, ,

Disneyland

25.7.14


Nejšťastnější místo na světě, kde se plní nejen dětské sny. Teď už tomu, že Disneyland takový je skutečně věřím! 

Now I believe Disneyland is the happiest place on earth!O Disneylandu snad není třeba nic ani psát! Název mluví sám o sobě! My to měly opět jako takovou rychlo akci, kdy nám den předem Josh napsal, jestli nechceme jít s ním. Kdo by řekl – ne?! Byla s námi ještě Camille, kterou jsme nikdo z nás neznal, ani Josh.Teď totiž tři měsíce cestovala různě po Evropě, Kanadě a ještě si zaletěla takhle na chvilku do Los Angeles, předtím než se vrátí domů do Austrálie. V Disneylandu jsme navštívili oba parky, jak klasický Disneyland, tak i Disneyland California Adventure. Díky Joshovi jsme stihli snad všechny velké atrakce! Věděl totiž, kam přesně jít a vlastně jsme si za celý den nesedli, tedy mimo atrakcí. Všude po areálu hraje veselá hudba, takže ani není možnost zapomenout se radovat. My jsme si vždy tancovali do rytmu a různě bláznili. Nejlepší je, že na atrakcích vás pokaždé neuvěřitelně propracovanými kulisy dostanou do té atmosféry a nálady, že se cítíte, jako když jste v tom filmu, pohádce nebo celkově v té době. Opravdu nic nenechali náhodě. V jeden den jsme tak byli v městečku ze Života brouka a Aut. Také v temném přístavu z Pirátů z Karibiku, kde najednou byla také noc. Projeli se po Matterhornu, divoké (opravdu divoké) řece nebo Jeepem za dobrodružstvím s Indiana Jones. Nesmím zapomenou na volný pád ve výtahu v Hollywood Tower. Tam bylo vtipné, že před začátkem nám řekli „Tak vy si myslíte, že jste Disneylandu? Hodně štěstí!“. Do vesmíru jsme se podívali se Star Tours. Nad zemí jsme ještě dvakrát jeli na horské dráze, která rozhodně nebyla pro děti! Kdyby vás nějaká atrakce obzvlášť zajímala, tak mi napište, abych tu nerozepisovala všechny! Nesmím zapomenout také na atrakci, kde jste seděli ve vzduchu před plátnem a létali nad celou Californií, dokonce cítily i vůně, vítr ve vlastech - co vám budu povídat, docela mě to i dojalo.  Na konci dne jsme si poslechli koncert a poté shlédli nejkrásnější, nejpohádkovější vodní show! V podstatě na vodě promítali ukázky známých filmů, což dojme snad každého! Mě nejvíce ukázky z Fantazie, na kterou jsem koukala naposledy jako malá a ještě tedy VAL.I! Odtud jsme běželi ještě na jinou show, takové představení také na vodě. Mickey Mouse, kouzelník, tam v podstatě zachránil pohádkový svět! Celý den jsme měli štěstí na krátké fronty, počasí a nikdy na ty všechny zážitky nezapomenu! Disneyland opravdu probudí to dětské štěstí a vy se celou dobu, co tam jste, usmíváte ani o tom nevíte. Koupíte si věci s motivem Disneylandu, držíte hrozně moc balonku dohromady, koukáte na představení a ta radost vám zůstane ještě dlouho po tom, co Disneyland opustíte… 

Fotek je hodně, já vím, ale vybrat je to skutečně těžké! Stejně jako s videem - zvlášť jsem vám dala vodní show, na kterou se můžete koukat, jak dlouho chcete, třeba vám bude stačit jen kousek, třeba si to pustíte celé - to je jen na vás.

Doufám, že vám to navodí tu nejpohodovější náladu! You Might Also Like

4 comments

  1. Jeden z mojich najväčších snov ! :-) muselo to byť uuuuuuuužasné ! :-D

    OdpovědětVymazat
  2. och paradička :) ja som bola v disneylande v Paríži ♥

    OdpovědětVymazat
  3. Páni, to muselo být opravdu něco. Já ti vážně hrozně závidím, kde všude už jsi byla! Jsi opravdu cestovatel - mám teď po státnicích trochu víc volna a tak si projíždím tvůj blog a nechávám se inspirovat. Ale přiznám se, že já bych se asi bála vybrazit někam do světa. Neumím moc dobře anglicky :( vím, že by mě to asi donutilo, ale prostě se bojím.

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :