, ,

Day Off - Surfing Championship and more plus Friday

3.7.14


Ve čtvrtek jsme měly s Lucí společný day off. Pojaly jsme ho odpočinkově a dovolenkově! Zajely jsme obhlédnout další místo, kde můžeme nakupovat potraviny, ochutnaly další z naprosto vynikajících zmrzlin, sledovaly Junior Championship v surfování a poté nás čekala dámská jízda u Anniky! A hlavně jsme v pátek ráno s východem Slunce šly surfovat a já udělala svůj první pokrok!

Thursday was our day off work. We decided just to relax and enjoy the atmosphere of California! So we went (again) grocery shopping, tasted one of the most delicious ice team we ever had, watched the NSSA Junior Surfing Championship and then we had ladies night at Annika’s!

Na nákupy jsme tentokrát zajely do Walmartu, protože má být levnější než Trader Jo’s, kde jsme nejčastěji, protože tam mají samé zdravé potraviny a zboží. Chceme ale trochu šetřit, tak musíme prozkoumat všechny obchody s potravinami a zjistit, kde je nejvýhodnější pro nás nakupovat a případně to různě kombinovat. I když si rády zajdeme někam na burger nebo restaurace, tak není nad to si doma uvařit pořádné jídlo a také to vyjde levněji. Docela nás překvapilo, že ve Walmartu to zase o tolik levnější není, místy něco i dražší.

Původně jsme se potom měly na chvíli sejít s kamarádkou z LA, ale ta nakonec nestihla dorazit. Tak jsme si doma udělaly „Carbonara“ a jely do centra. Po obědě jsme totiž měly ještě chuť na dezert a už nějakou dobu jsme chtěly zkusit Baskin Robbins zmrzlinu. To bylo skutečně jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsme udělaly! Sice jsme byly potom neschopné pohybu, jak byly ty porce velké, a výběr správné příchutě mi trval asi půl hodin, protože každá z nich měla popisek na několik řádků! Neodolala jsem Triple Chocolate a Golden Taste, kde byl karamel, čokoláda a peanut bitter – takže vše co zbožňuji! Poté jsme se pomalu přesunuly na pláž, protože se tam právě od čtvrtka koná NSSA Junior Surfing Championship (také ve videu níže). Tam jsme se nestačily divit, jak takhle mladé holky a kluci dokážou surfovat. Většinou měli u sebe celou rodinu, která, jak bylo poznat, surfováním žila a naprosto je podporovala! To se potom až stydím, že jsem se k tomu já dostala v 19 letech a až teď to bylo na „pravých“ vlnách. Ale alespoň jsem se k tomu dostala vůbec! Jupí! Na sluníčku na pláži nám bylo moc příjemně, tak jsme tam zůstali odpočívat a pozorovat oceán pár hodin. Poté už nás vyzvedla Annika a začala naše ladie’s night. Koukaly jsme se na cupcake wars a k tomu si atmosféru ještě zlepšovaly Reese’s Oreo! Večer jsme si ještě povídali i s ostatními spolubydlícími, které má Annika. Jsou strašně moc zábavní! Pořád se tam smějeme! I tak jsme šly docela brzy spát, protože jsme v pátek ráno měly budík s východem Slunce a šly jsme na ranní surfování! Pro mě to byly největší vlny, které jsem kdy viděla a docela jsem se i bála, protože jsem byla potřetí v životě a to jen třeba na půl hodiny. Přepádlovat ty vlny mi dalo také zabrat. Nakonec to bylo ale naprosto úžasné – poprvé jsem totiž stála na nohou a ne jen na kolenou, jupí! Je to malý krok, ale pořád kupředu k tomu se to naučit, už se těším na další surfování! Potom jsme se šly posilnit do Sancho’s Tacos na Burrito Breakfast – skutečně vydatná snídaně, půlku jsem si potom dala ještě v práci ten den! Lucka měla volno, tak byla na pláži a já hned po konci směny jela za ní, z práce to je asi tak půl minuta na kole na pláž! Večer jsme byly ještě u Anniky a udělaly si speciální Brownies z Trader Jo’s, kde jsme si ještě nakoupily další pochoutky – tomu já říkám sladký život! 

A na konci je ještě video z toho dne - Walmart a surfování! (ale je to jen tak pospojované, nic profesionální, jen v mobilu, abych vám mohla tu atmosféru tady přiblížit!)


Ve videu něco málo z Walmartu a pak prostřihy na Surfing Championship! (časem se budu snažit videa zlepšovat!)

You Might Also Like

3 comments

  1. Ahoj Natálka :) Ja som sa chcela spýtať , že či ste nemali/nemáte problém s porozumením a angličtinou ? že vám sem tam musia aj zopakovať alebo nerozumiete vetám.Alebo naopak ide to ako po masle ? A ešte , že na akej škole študuješ a aký odbor?
    Užívajte poriadne Californiu , ďakujeme za články aspoň vďaka nim nás nabíjate dobrou náladou :) A mimochodom gratulujem ku úspechu vo Fashion TV-bola si jednoznačne najlepšie :)

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :