,

Weekend Outfit

2.6.14


Jaký jste měli víkend? Díky počasí zajisté úchvatný! Já jsem to tedy tak měla :)). Outfit, který jsem měla tento víkend si můžete prohlédnout níže a tentokrát mám i jeden pro muže! Pokud chcete vědět, kam jsem se tak oblékla, co jsem zažila, tak čtěte dále :)). (slibuji jedno roztomilé zvířátko :D )

Teď před odletem se snažím co nejvíce si užít rodinu, tak jsem tyto dva dny strávila hlavně s nimi. V sobotu jsme se svým bráchou prošli snad všechna zákoutí Prahy (cukrárny bez výjimky) a skončili jsme až nahoře „u kyvadla“. Výhled byl nádherný, až jsem se styděla, že tam jsem poprvé. Moc se mi líbí zvyk věšení bot, všude samé Converse, Vans apod. Navodí to originální atmosféru, stejně jako skupinky lidí (nejen) na longboardech, kteří poblíž jezdí. Pro lidi z Prahy je to asi rutina, ale určitě je to skvělé místo třeba na piknik. V létě ideální místo blízko centra :)). 


Naprosto jsem si ten výhled užívala a snažila jsem si ho co nejvíce uložit do paměti, abych si na něj mohla kdykoliv v Americe vzpomenout. Samozřejmě fotka nemohla chybět :)). Stejně jako víkendového outfitu, který jsem měla i na nedělní rodinný den v Zoo Praha. Takovou dobu jsem tam nebyla, a tak jsem si zavzpomínala :)) Hlavně tedy svoji chvilku s lemury, které jsou jedni z mých oblíbených zvířat v zoo. Moje video s ním můžete vidět na mém Instagramu nebo Facebooku :)). Zoo také přidala další nové zajímavosti, tak si myslím, že zajít tam není špatný nápad :)).


Už jsme u outfitu! Do zoo i na procházky se hodí pohodlí, tak jsem obula mé teď velice oblíbené fialové Adidas Gazellky. High wasted denim kraťásky a volné bílé triko, ideální do takového tepla, z H&M. Přes to  jsem si vzala lehký květinový bomber z Pull&Bear. Sluneční brýle s fialovými sklíčky z H&M a zelenkavá kabelka z Pimkie, to vše doplnily. Ještě smoothie v ruce a weekend summer look je na světě :))Tentokrát mám i bonus pro pány – chill-out outfit mého bráchy. Vše je z H&M, kromě slunečních brýlí z M&S.Kdy jste byli naposledy v Zoo Praha? :))
Jinak, pokud tam budete, tak stoprocentně zajděte do restaurace, která je v Gočárových domkách! Nemohla jsem si to dýňové gnocchi a gulášovou polévku s domácím chlebem vynachválit!
Mějte se krásně,  vaše Natalíí <3

You Might Also Like

1 comments

  1. Tenhle outfit se mi moc líbí. Skvělé, pohodové a přitom stylové.

    OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :