, ,

Journey to Huntington Beach California

10.6.14


A je tu první článek z Californie! První dojmy z obou letů, přestupů a celé cesty jsou tu!

There is it – the first article written in California!

V pondělí jsem nemohla ráno dospat. Budík nebyl ani potřeba. Byla to má poslední noc v bytě v Praze a s mým již „vybydleným“ pokojíkem se mi nelehce loučilo. V klidu jsem si ráno vše připravila a už tu pro mě byly holky mě vyzvednout – a hurá na letiště!Překvapivě šlo vše jako po másle! Check-in byl rychlý, kontrolní otázky mě moc pobavily. Ptaly se například, jestli nevezu bombu – no, samozřejmě! :)) V bezcelní zóně jsme poté chvíli čekaly, tak jsme si prohlížely naše letadlo a průběžně pořád natáčely videa, která budeme časem zveřejňovat!Let do New Yorku utekl strašně moc rychle! Letěly jsme ve 12:30 a nakonec jsme seděly i vedle sebe a dokonce i u nouzového východu, takže jsme měly oproti ostatním lidem dostatek místa na nohy, a tak jsme se krásně rozvalovaly! K tomu všemu nám ještě letušky neustále nosily nějaká jídla! Začalo to arašídy, na kterých já jsem naprosto závislá! Pobavila nás spolupráce Delta Airlines s Coca Colou a jejich originální ubrousky!

Oběd v letadle mi pokaždé chutná! Tentokrát to byly těstoviny s houbovou omáčkou, salát, pečivo a hlavně cookies. To jsme se s Luckou shodly, že byly jedny z nejlepší, které jsme někdy jedly! Po jídle nemohl chybět nějaký ten film. Já jsme se nemohla rozhodnout! Dokonce jsme si mohly vybrat z premiér a celkově novějších filmů. Nakonec jsem si pustila dokument o Diane Vreeland, což je osobnost módy (módní editorka pro Harper’s Bazaar a poté Vogue) – doporučuji! Poté jsme si zase u svačiny dlouho povídaly – nejlepší Mars zmrzlina – tak už zbyl čas jen na část Now You See Me. Nádherně strávených necelých 8 hodin! A jsme v New Yorku!Z něj jsme tedy moc neviděly, až na letiště, ale ten pocit! Už se těším, až tam v září poletíme! Docela jsme se bály, že nestihneme přesun a imigrační, ale měly jsme štěstí a nebylo asi ani moc lidí a ještě jsme měly dost času před odletem z New Yorku do Los Angeles. Seděly jsme za sebou, tak jsme si moc nemohly povídat, tak jsme se alespoň trochu vyspaly. Letěly jsme totiž v 18 hodin a přílet byl v 21:30, což bylo kolem 5:30 v Čechách, takže ten přesun nám unavil, ale jakmile jsme uviděly, že nám v pořádky přiletěly i kufry a ty světla LA, tak k nám hned energie dorazila! 

Na letiště pro nás přijet Josh, u kterého teď pár dní budeme bydlet, než si najdeme něco vlastního. Domluvily jsme se  s ním přes couchsurfing, tak jsme měli malinko obavy kvůli bezpečnosti, ale je naprosto super! Pořád nám něco povídá a prostě se o nás stará víc než jsme očekávaly! Má i stejný záliby jako my a ukáže nám postupně různá místa a jeho kamarády, tak se moc těšíme! Bydlíme tedy s ním a ještě jeho třemi dalšími kamarády, kteří jsou taky moc fajn! To se pozná USA, všichni se pořád usmívají a jsou přátelští! Hned nám samozřejmě dali ochutnat nějaké sušenky, ale už na nás potom padala zase únava, a tak jsme šly spát. Cítím se tu úžasně, ten vzduch čerstvý, palmy, příjemní lidé, (pohodlné matrace) – prostě nádhera!

Zdravím do Čech! <3

You Might Also Like

4 comments

 1. To jsem moc ráda, že jste v pořádku dorazili a Josh se o Vás pěkně stará :) Holky užívejte si, co nejvíc můžete - je to úžasná zkušenost

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uzivame co to jde! :) Josh je uplne uzasny, bez nej by nam vse trvalo dele! Zlusenost urcite celozivotni! :))

   Vymazat
 2. Super, moc hezké shrnutí ! Těším se na další články z USA :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dekujii! Budu se snazit je porad sem davat! Zatim to zvladam! :D

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :