,

Fashion TV photodiary and countdown

25.6.14


Víte, co se děje ve čtvrtek 26.? Ten den budu napjatá, jako jsem dlouhou nebyla! Bude se už totiž vyhlašovat vítězka Face Of Fashion TV! A to v rámci Fashion Party v Praze, vašeho času v ČR večer a já budu zde v Kalifornii asi snídat, takže jsem skutečně zvědavá, jak budu schopna usnout tu noc! Nedokážu uvěřit tomu, že už budeme znát výsledky! Ty lze mimochodem až do čtvrtka stále ještě ovlivnit na www.tvfashion.eu/face! Každopádně, ať to pro mě dopadne jakkoliv, tak na to vše budu vzpomínat s úsměvem na tváři a pomyšlení na natáčení jednotlivých epizod mi vždy zvedne náladu. Proto jsem si řekla, že vám sem nahraji takový Face Of Fashion TV photodiary! Jednoduše řečeno prostě souhrn fotek z různých zážitků z natáčení! Pokud si chcete jednotlivé epizody připomenout, tak jsem dříve psala o castingu, druhé, třetí i závěrečné epizodě, takže si můžete ještě počíst. Jinak, jestli vám uteklo vysílání, tak na stránkách Fashion TV jistě budou v archivu nebo vše bude dle programu. Pokud byste mě chtěli podpořit, abych se stala další tváří Fashion TV, tak si vašich hlasů na jejich stránkách budu moc vážit! Teď už dávka fotek! Bylo to tak supér - chci to pořád opakovat to natáčení!

Do you know what for day is Thursday the 24th of June? Well, that day I will be agog!  Finally there will be known the name of the winner of the Face Of Fashion TV paegant! It will be pronounced in Prague in the mening – Czech time, so I will be having breakfast at that time I think! Consequently I am pretty sure I will not have enough deep sleep and will be tending all night! I am so curious how it will end and can’t believe it „the day“ is there and we will know the results! Which by the way you can still get to on www.tvfashion.eu/face! In any case, if it ended anywise, I will definit remind me this experience only with smile on my face and it will be my „improver of the day“! That is why I have this article for you full of pictures from the shootings! If you wanna read or see any each of the episodes I wrote about it – casting, second, third and the final epizode! If you liked me you can still support me and vote for me on www.tvfashion.eu to become New Face of this company! Now the pictures! 
Užila jsem si, co nejvíce to šlo a za případné hlasy moc děkují :)) www.tvfashion.eu/face <3

You Might Also Like

10 comments

 1. Moc ti to přeju... :) Vypadáš krásně, ale mně osobně se na fotkách z Cali, kde jsi přirozená, líbíš mnohem víc :) Užívej :)

  OdpovědětVymazat
 2. Už máš můj hlas :3 sluší ti to, ale taky souhlasím s Alžbětou :))

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji holky! Každopádně je pro mě lepší, že se líbím víc přirozená než zmalovaná :D horší by to bylo naopak!:D

  OdpovědětVymazat
 4. tak já budu tady první!
  Gratuluju moc! a už se na tebe na FTV těšim! ;))

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluji ! Jsi úžasná. Přeji hodně úspěchů a moc se na tebe těším ! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Úžasné, moc ti přeji, ať vyhraješ ... jdu poslat hlas :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Moc vám vše za tu podporu skutečně děkuju! Bez vás by se mi ten sen nesplnil! <3

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :