, ,

Face Of Fashion TV final episode

8.6.14


Face Of Fashion TV se blíží ke svému finále a zbyly jsme už jen tři. Dnes večer se začne vysílat poslední epizoda, která je skutečně pohádková.

Since today on www.tvfashion.eu the final episode of Face Of Fashion TV! :)  

Ráno jsme totiž byly odvezeny v Porsche Macan na místo závěrečného natáčení – Chateau Herálec. Nádhernější počasí jsme si nemohli všichni přát a spolu s těmi prostory to celé nemělo chybu! Speciálně ty velké zahrady jsme moc ocenili a dokonce i dětské prolézačky :)) Věděly jsme, že nás čeká focení s Lukášem Kimličkou, tak jsme se nemohly dočkat! Výsledné fotky jsou na konci článku.Ihned ráno, co jsme přijely nenalíčené, neupravené (už se "moc těším" na ty záběry), se začalo natáčet. Přivítala nás CEO Gabika Drobová a seznámila nás s dnešním programem a naším posledním úkolem. Tím bylo natočit reálnou reportáž do Fashion Backstage právě z našeho probíhajícího focení! Jak se toho zhostíme, bylo už pouze na nás. Měly jsme jen určené tři lidi, se kterými máme udělat rozhovor. Samozřejmě nesměl chybět omezující časový limit. Na výpomoc jsme každá z finalistek dostaly svou mentorku. Těmi byly současné tváře Fashion TV, které nám daly hodně cenných rad k co nejlepšímu výkonu ten den. Hádejte, jak mezi nás byly rozděleny? :))
Profesionálně nalíčené, učesané a nastylované jsme postupně každá vydaly vše, co bylo v našich silách a snad se nám to povedlo a moc „přeřeků“ nebylo :)). Stoprocentně to je moc dobrá zkušenost a držet v rukách ten úžasný mikrofon je prostě k nezaplacení :)). I když nám bylo řečeno, že při Fashion Backstage s vámi nikdo moc rozhovor dělat nechce, tak stejně nakonec byli všichni moc milí a ono v našem případě bylo i zbytečné ty otázky nějak vymýšlet dopředu, stejně když toho člověka vidíte, tak se zeptáte na něco jiného. Hlavně tedy, aby to nevypadalo strojeně a času na to stejně moc nebylo. Však se koukněte na vysílání a uvidíte.  Focení probíhalo v zámeckém parku v šatech různých návrhářů. Mně byly vybrány originálně střižené šaty s neuvěřitelnými vzory od Alice Abraham. Výsledné fotky jsou už použité na probíhající hlasování zde, které rozhodne o vítězce. To se bude vědět 22.6.!. Fotil se i celý tým a pokud by vás zajímalo, tak k těm šatům má na fotce jen málokdo boty na podpatku a většina je v teniskách :)). Chybět nemohly ani modely od Reserved, které jsme měly na natáčení našich "moderátorských" vstupů :)).  

Sluníčko začalo zapadat a my už jsme byly příjemně unavené a čekala nás cesta domů. Předtím jsme si však nenechaly ujít procházku parkem a místní svíčkovou ! To bych nebyla já, abych krásný den nezakončila dobrým jídlem a tentokrát s výhledem na zámecký park s pravou domácí svíčkovou jsem si vůbec nestěžovala :D.  Natáčení poslední epizody bylo skutečně jako ze snu a i když jsme třeba udělaly několik chyb v tom našem vstupu, tak jsme si to užívaly a myslím, že mluvím za všechny nás tři, že moc děkujeme celé Fashion TV Czech and Slovak za to, že tuhle soutěž pořádá a nám normálním holkám dává možnost se podívat do toho světa :))  A tady jsou výsledné fotky od Lukáše Kimličky :))

Od dnešního večera můžete tuto epizodu celý týden sledovat :) 

You Might Also Like

3 comments

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :