,

Amazing Huntington Beach

11.6.14


Oficiálně vám můžu sdělit, že Huntington Beach opravdu nemá chybu! Už jsme si ho totiž prošly a seznámily se s místními! Nenajdete člověka, který by se na vás neusmál nebo s vámi neprohodil pár slov! Co jsme tedy zažily?

So officialy I can tell you Huntington Beach is absolutely amazing without doubts! We were walking the whole day and met a lot of people living in the city and also found a lot of beautiful surf city places! 

Hned ráno nás Josh pohostil skvělou snídaní, což je základ dne! Poté s námi jel do AT&T a T-Mobile porovnat ceny dat v mobilu a dalších služeb. No, co si budeme povídat, není to nejlevnější záležitost, takže se nad tím musíme s Luckou zamyslet. Poté už nás odvezla Joshova spolubydlící Holly do centra – Downtown. Je to naprostá nádhera! Vše je tu do surf stylu, lidé jezdí na skatech, longboardech nebo jdou se surfem ruce na pláž. V Main Street je strášně moc různých obchůdků s oblečením, jídlem nebo právě surfy, longboardy. I dokonce v kadeřnictví mají vyvěšené surfy. To, že na nich místní umí skutečně jezdit je samozřejmostí a my jsme je pozorovaly při naší procházce po molu na Pier. Dopoledne foukalo a vlny zrovna malé nebyly, takže se surfaři mohli vyřádit. Už se těším, až si to také zkusím a doufám, že i pořádně naučím! Co se týká jídla, tak tady je vyhlášená snad každá restaurace či bar, ale my jsme dostaly od Joshe tip na tacos blízko Downtown. Nějak jsme to ale ze začátku hned přešly, takže jsme se dlouho procházely po přenádherné lokalitě surfařských typických domků. Poté, co nás jeden milý pán navedl tedy úplně na druhý konec cesty, jsme byly šťastné, že chvíli odpočíváme a můžeme zkusit své první tacos! Daly jsme na radu kuchařky a udělaly jsme dobře!

Také jsme se měly jít podívat za naší zaměstnavatelkou, ale neustále jsme se s ní nějak míjely, tak snad se  s ní uvidíme zítra a práce bude fajn! Teď už na nás čekala dlouhá cesta domů pěšky, během které jsme se kochaly nádherou tohoto města a všeho okolo! A hlavně je tu i krásně čisto a bezpečno! Několikahodinovou procházku jsme zakončily nákupem potraviny v Trader Joe's, kde prodávají zdravější jídla. Byly jsme nakonec i spokojené s tím, co prodávají, hlavně mají nejhezčí obaly! Potom jsme si doma udělaly hned dobrou svačinu a už se těšíme na snídani!

Josh nás poté ještě vzal na místní Surf City Night, která se koná každé úterý a na Main Street! Plno stánků se vším možným! My zkusily (mimo donuty a další tacos) ochucený med v tubě, čokoládový a malinový! Dokonce zde byli místní zpěváci, tak si tu atmosféru určitě umíte představit! Je to tu úžasné a už se těším na další zážitky, o kterých vám napíši! Jinak nezapomeňte koukat na Facebook a Instagram, pořád tam něco dáváme :)You Might Also Like

5 comments

 1. krásné fotky, určitě si to tam užijete :) bydlela jsem kousek od Huntington Beach, a určitě si zajděte na pláž na Den Nezávislosti, je to zážitek :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super fotky! Hned bych jela do Californie! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc si to tam užívejte! Hned bych jela a toto vypadá suprově, :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky :) užijte si to co nejvíc holky!

  OdpovědětVymazat

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :