Welcome Holidays

15.5.14


Ano, ano, je to tak, už mám prázdniny! Už mám totiž úspěšně po zkouškách. Dnes jsem se dozvěděla poslední výsledky a hurá první rok na vysoké škole mám za sebou! Ale i tak na mě čeká mnoho úžasných aktivit.

Nehodlám se však nijak poflakovat - ba naopak budu více aktivní a připravovat pro vás samá (snad) zajímavá „poselství“. 

Co na sebe na zkoušku? Já jsem zvolila veselé barvy! Ty totiž zvednou náladu vám, spolužákům, ale i profesorům!


Již dnes jsem totiž hned po zkoušce jela na natáčení jednoho připravovaného českého filmu! Můj obličej se na pár sekund (:-D)  objeví na plátně v kině a možná nebudu jen postava „z němého filmu“! No, každopádně pro začátek je to skvělá zkušenosti a zážitek a už se těším na další natáčení! Film je hvězdně obsazený, a pokud chcete vědět, se kterou postavou jsem v ději „propletena“, tak se koukněte na Facebook a uvidíte, který známý herec to je!Dnes jsem také měla ještě rozhovor do auto.cz. Bylo to v rámci mého vítězství letošního titulu Miss Motorsport v soutěži Supermiss. Byly jsme tam obě vítězky a můžu vám prozradit, že o zábavu bylo  skutečně postaráno a jsem zvědavá, co se nakonec zveřejní! Hned jak článek bude na světě, vy o tom budete vědět!


Všem, co mají maturity, zkoušky nebo jakékoliv povinnosti držím moc palce! Nezapomeňte na spánek, plno vitamínů ve zdravém a dobrém jídle a dejte si také chvilku pauzu a skočte třeba na fashion událost Shooting Fever!

Vaše Natalíí <

You Might Also Like

0 comments

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :