Shopping Fever

16.5.14


Shopping Fever! Každý z nás nakupuje. Někdo kvůli povinnosti (převážně muži, že?! ) a někdo zase jen kvůli praktičnosti. Většina však z důvodu, že ty dané věci „skutečně, ale skutečně nutně potřebuje!“  Vám stoprocentně neunikla událost Shopping Fever, o které se dočtete v Elle, Marie Claire a InStyle!

V těchto časopisech jsou také slevové kupony, které budou platit v dnech konání akce. Kdy to tedy je?  Připravte se – již od zítra 16. do 18. června! Je připraveno mnoho doprovodných akcí, eventů a služeb. V Palladiu je třeba velice lákavá možnost mít svého shopping boyfrienda, který vám bude nosit tašky a vy můžete v klidu nakupovat - geniální! Výhod můžete využít nejen v Palladiu! Mnoho jich na vás čeká i v OC Chodov, Černý most nebo na známých „Příkopech“.

Jeden event vám doporučím nejvíce, a to fashion show v GALERII HARFA. Proč? Z jednoduchého důvodu. Budu tam totiž s ostatními finalistkami letošní Supermiss předvádět. Ráda bych vás tedy pozvala, abyste se přišli podívat a nechali se v rámci Shopping Fever inspirovat. Těšíme se všechny na vás! Věřím, že se vám to bude líbit!

Pokud se chcete dozvědět více o této akci, koukněte se na www.myshoppingfever.cz , je tam vše potřebné.  
Do poručuji také stáhnout aplikaci Shopping Fever, která bude vašim průvodcem.

Krásný shopping přeje vaše Natalíí <3

You Might Also Like

0 comments

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :