Happy Rainy Afternoon

30.5.14


Zpátky do kabátů (doufejme, že naposledy)! Jeden den si člověk běhá po ulicích v kraťáskách a další den, někdy i hned odpoledne, by vyjít ven bez deštníku nebyl moc dobrý nápad. Mě to baví a říkám si, že se cítím alespoň jako v Anglii, jak se to počasí pořád mění. Také si připomínám dobu, co jsem tam pobyla a i jejich street style. Oni v dešti nosí klidně i žabky. K tomu jsem ještě nedošla, třeba časem. Já se do podobného počasí oblékám malinko tepleji :D Jak můžete vidět dále :)

Každopádně sluníčko je sluníčko a skutečně mě nenapadlo, že budu ze skříně kabát ještě párkrát vyndávat. Jak o prázdninách jedu na 4 měsíce za teplem, tak jsem si musela všechny věci z pokoje v Praze nastěhovat zpátky do toho v Liberci a jsem ráda, že jsem si přivezla i teplé věci. Jinak bych asi v dešti běhala po ulicích v „šortečkách“ :)).


Tento můj outfit „do deště“ je tvořený z většiny kousky ze Zary. Rudé kalhoty, dlouhý kabát a triko „Live your dreams“. Vše samozřejmě se zlatými doplňky a to včetně bot z Destroy a kabelka z H&M, která má úžasnou semišovou vrchní část a také kousek popruhu je z trendy řetězu, který se nosí i na krku, tak to také zkuste někdy sladit. Je to supr vychytávka :)). Deštník je pro mě nepraktický, tak jsem si vzala kšiltovku. Moc jsem ji nikdy nenosila, ale poslední dobou na kšiltovky celkově nedám dopustit. Krásně celý outfit obohatí a, pokud zvolíte správně, tak se hodí i k elegantnějším modelům. Na léto byste měli určitě jednu doma mít :)).

Když takto chvílí nesvítí sluníčko, tak to neznamená, že se nemáme smát! Ba naopak, když budeme veselí, tak ho stoprocentně přivoláme! :))
Vaše Natalíí <3You Might Also Like

1 comments

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :