, ,

Face of Fashion TV - party dress

18.5.14


Neděle je ideálním dnem na další článek o mé účasti ve Face of Fashion TV Czech & Slovak! 

Již zítra totiž natáčíme předposlední epizodu, kde je nás už pouhých šest finalistek, ze kterých postoupí jen tři. Já jsem vám ale ještě nenapsala, jak probíhalo natáčení epizody po castingu! Co nás vše čekalo, jaké úkoly jsme musely splnit a kde se to vše dělo? Když budete číst dál, tak uvidíte také plno fotografií z natáčení. Na konci článku mám pro vás také zajímavou zprávu! 
Dostaly jsme instrukce přijít do OC Chodov v koktejlkách a podpatcích a vůbec jsme nevěděly, co nás čeká. Zvolila jsem tedy flitrované zelené šaty z Reserved, páskované podpatky z Alda a za krásné vlasy vděčím Misha Hair Studiu! Ten den jsem měla ještě předávání se Supermiss, tak jsem chtěla mít vše pěkně pod kontrolou. Jen dodám kadeřnice z Misha Hair na můj účes měla necelých 15 minut! Takhle se pozná profík!Pokud chcete úžasný účes, skočte si tam, sídlí na Náměstí Míru :))
V OC Chodov, poté, co přišla CEO Gabriela Drobová s Nikol Moravcovou nám bylo postupně sděleno, co budeme dělat. V obálce jsme každá z nás dostaly klíčová slova na papíře, ze kterých jsme musely za pár minut připravit vstup a poté v těch podpatcích běhat po obchodním centru a žádat lidi, aby nám do mikrofonu do kamery řekli „I love Fashion TV“.Musel to být hodně vtipný pohled na ten náš běh v podpatcích, a jak za námi běží kameraman J. Každopádně lidé byli přátelští, takže až na jednoho, dva lidi mi všichni vyhověli a to i když zrovna jedli, což jsem čekala, že mě poženou bůh ví kam. Takže jim moc děkuji, že byli tak vstřícní.

Po našem běhu jsme se měly přesunout do Fashion Clubu. V dopravní špičce jsme jely téměř hodinu. Svítilo sluníčko, tak jsme si udělaly pěknou projížďku Prahou podél nábřeží. Dokonce o nás mluvily v rádiu, protože jedna dívka tam zná moderátora, tak jsme si tu jízdu různě zpestřovaly.Ve Fashion Clubu na nás čekala nádherná slunečná terasa, vynikající večeře a natáčení v plavkách a krásných Fashion TV župáncích. Dokonce jsme dostaly balíčky od Toni&Guy! Co se týká večeře, tak myslím, že fotografie naprosto stačí! Bylo to vše naprosto vynikající a po čokoládovém suflé se jen zaprášilo!
Natáčení v plavkách byla taková promenáda a závěr natáčení. V župáncích jsme se cítily skoro jako Victora’s Secret modelky (zdůrazňuji skoro! :-D ). Bohužel před námi ještě bylo vyhlášení, kdo tedy postupuje dál, na základě našeho výkonu ten den. Nikomu se samozřejmě nechtělo a samotná CEO opět do poslední chvíle přemýšlela, koho tedy vyhodí či pošle dál. Nakonec nás zbylo top šest! Jsme každá jiná a já jsem tam dokonce jediná blondýnka. Byly jsme moc šťastné a zároveň unavené. Ten den byl únavný, ale takovým tím příjemným způsobem, že jsem byla sice unavená a zároveň plná energie a klidně bych si ten den několikrát zopakovala! Po vyřazování jsem šla ještě s jednou z postupujících si naposledy vychutnat krásný výhled na Prahu z terasy Fashion Clubu. Zrovna také zapadalo sluníčko, takže to byl úžasný závěr nezapomenutelného dne.

Důležitá zpráva je, že dnes je totiž premiéra vysílání Face of Fashion TV a vy můžete shlédnout první epizodu z castingu, o kterém jsem psala zde. Pokud si tedy dnes ve 21 hodin zapnete Fashion TV Czech&Slovak nebo se budete koukat online na www.tvfashion.eu, tak uvidíte, jak to vše probíhalo. Jsem zvědavá, jaké záběry tam budou, takže i já  budu koukat a snad se za sebe nebudu muset stydět! J. Budu ráda za vaše reakce! 
Zítra mě čeká další natáčení, takže mi prosím držte palce a těšte se brzy na další článek o Face of Fashion TV!

Krásnou neděli, Vaše Natalííí <3

You Might Also Like

0 comments

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :