,

Face of Fashion TV Casting

14.5.14Milujete Fashion TV? Jsem si jistá, že ano a každý z vás si ji pustí, aby nakoukl do krásného třpytivého světa módy a všeho kolem ní! Já to tak tedy dělám! Vždy jsem si říkala, jaké to asi je být jednou z moderátorek a být blízko všem těm módním osobnostem a ikonám na akcích tady a v zahraničí.  Z toho důvodu jsem se nakonec rozhodla přihlásit do soutěže Face of Fashion TV Czech &Slovak! A nikdy litovat rozhodnutí jít na casting nebudu...

Věřte mi, že den před castingem jsem byla rozhodnutá, že tam nepůjdu. Říkala jsem si, že stejně vyberou už nějakou tu známější slečnu s více zkušenostmi, a že stejně v červnu odlétám na pár měsíců pryč, takže to stejně nemá cenu a byla jsem celkově taková nepřipravená…No výmluv jsem měla dost :-). Nakonec mě všechna ta znamení, co se mi za den přihodila, stejně nasměrovala tak, že jsem si řekla – JDU! byť jen třeba na casting, zážitek to bude stoprocentně nezapomenutelný. A také, že byl!

RYCHLO PŘÍPRAVY!
V první řadě bylo přede mnou velké rozhodnutí. Myšlenka „Co já si vezmu na sebe?“ mě ráno velice prudce probudila, tak začalo prohrabávání skříně a neustálé převlékání z jednoho outfitu do jiného. Nakonec jsem zkombinovala několik mých v poslední době oblíbených kousků. Dominantní byla tyrkysová „kožíšková“ vesta (nedám na ni prostě dopustit), pod kterou jsem měla ještě krátkou koženou bundičku. Tuto výraznost jsem ještě doplnila červenými high heels se zlatými ostny (měla jsem je mimochodem i na svém maturitním plesu :-D) Ostny jsem měla i na náramku (to asi, abych podvědomě ukázala bojovnost.) K takto barevné kombinaci jsem si oblékla už jen černé flitrované high wasted kraťásky, bílé krajkované triko a šlo se (samozřejmě v balerínách, přezula jsem se až na místě, jinak bych tam došla až druhý den v těch podpatkách).


A JAK TO PROBÍHALO?
Casting se konal v hotelu Boscolo Prague, tak už jen ty prostory byly úchvatné! Po příchodu jsme dostaly nějaké formuláře na vyplnění a potkala jsem tam ještě několik kamarádek, se kterými jsme předváděly na DailyStyle for Doca fashion show. Jsem ráda, že tam byly, díky tomu jsme si casting užily ještě víc. Přece jen jsme hodně čekaly, jak na castinzích bývá zvykem, a tak byla docela dost sranda. Pořád jsme se fotily, probíraly, co se bude asi dít a samozřejmě jsme běhaly někam pro samé ty dobroty a na jídlo. A ano, v těch podpatkách. Ne jeden turista se otáčel, speciálně důchodci. Na obědě jsme byly v Potrefené Huse. Za prvé, byla nejblíže. Za druhé, se tam člověk pokaždé dobře i zdravě nají a obsluha je moc milá.
Kdo zbožňuje ulice Prahy? Přesně dělané pro takové boty! :D

PRVNÍ ROZHODNUTÍ
Během castingu s námi dělali různé rozhovory a hlavně rozhovor v angličtině, který rozhodl, kdo postoupí dále. Probíhal s lidmi z EF a snažili se nás „dostat“. Mně se tedy ptali v čem je síla blondýnek a abych dokázala, že nejsou všechny hloupé, tak prý kolik váží mozek. Zkuste si tipnout! Poté už přišla CEO Fashion TV Czech&Slovak Gabriela Drobová, která nás přivítala a oznámila, kdo postupuje dál k rozhovoru přímo s ní. Vypadlo pár uchazeček, ale my jsme postoupily a těšily se dál a v pauze jsme skočily do Cafe Cafe na kafe :-). ROZHOVORY a FINÁLNÍ ROZHODNUTÍ!
Rozhovor probíhal jednotlivě a CEO byla příjemná a přátelská, včetně kameramanů a lidí kolem. Potřebovala vidět, jak působíme na kamery a jak zní náš hlas. Ptala se každého na něco jiného. Já jsem jí samozřejmě oznámila, že v červnu odlítám až do září, tak jsem čekala, že mi to uškodí a dál nepůjdu. Rozhovor jsem si jinak užila a dokonce jsme se i několikrát zasmály!

Po rozhovorech jsme opět čekaly, ale nakonec jsme byly po skupinkách svolávány k „rozsudku“. Naše skupina šla jako předposlední a my nevěděly, co čekat. Všechny jsme tam tak stály, pořád nás napínaly a pár dívek i z naší skupiny nakonec poslaly domů. Z další skupiny nás doplnily do počtu postupujících a hurá, jsme semifinalistky Face of Fashion TV 2014! Já jsem byla skutečně ráda, protože jsem počítala s tím, že kvůli mé nepřítomnosti dál nepostoupím, takže to bylo překvapení! Poslední záběr všechny dohromady zakřičet – „We looove Fashion TV“ a pěkně domů, připravovat se na další den natáčení. Jak probíhalo natáčení epizody další den? Brzy v dalším článku :-) 


Chtěli byste si také zkusit se stát moderátorkou a jednou z tváří Fashion TV?
Nebojte se mi napsat tady nebo na Facebooku!  

Mějte se krásně! Vaše Natalíí <3
If you want English version write me! :-)

You Might Also Like

0 comments

I apprecite your comments and I read them all !

Be friend with me

Contact me

Jméno:

E-mail :

Vzkaz :